Hikayemiz

Berbersabri 1963 yılından beri berberlere hizmet eden Aygen Ticaret’in iştirakidir. Aygen Ticaret İstanbul / Kadıköy ve Kocaeli / İzmit depolarıyla berber ve kuaförlere doğu marmara bölgesinde hizmet vermektedir.  Aygen, berber ve kuaför  malzemeleri alanında bölgenin lider işletmesidir.  Bu site şehir dışından gelerek veya kargo yoluyla sipariş vererek bizi tercih eden berber ve kuaför müşterilerimizin talepleri üzerine kurulmuş ve tüm Türkiye’de berber ve kuaför malzemelerinin meslektaşlarımıza en hızlı ve uygun fiyatla sunulabilmesi için çalışmaktadır.

Neden berbersabri?

Berbersabri diğer birçok siteden farklı olarak berber malzemelerini tek bir çatı altında size sunmaktadır. Pazar yerlerinde bile almak istediğiniz bir kaç ürünü ayrı ayrı tedarikçilerden alır; ayrı ayrı kargo beklersiniz. Bu hem ek maliyet hem de zaman kaybı demektir. Berbersabri kendine ait deposundan, kendi stoklarından berberlikle ilgili tüm ürünlerin tek seferde satın alınabilmesini ve tek gönderide elinize ulaşmasını sağlar. Böylelikle hem zamandan hem nakitten kazanısınız. 

Hakkımızda detaylı bilgi için www.aygenkozmetik.com veya www.aygen.eu sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Alışverişe devam!